Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

וטרינר כלבים

וטרינר כלבים הוא אחד מן הגורמים אשר ימלאו תפקיד מכריע לאורך החיים של הכלב שלכם, ולא תהיה זו הגזמה לומר כי וטרינר כלבים משפיע במידה בלתי מבוטלת על החיים – ואיכות החיים – של כלבכם. וטרינר כלבים הוא החבר הכי קרוב לכלב אחרי הבעלים שלו, ובדיוק בגלל זה חשוב מאוד שכאשר אתם ניגשים למלאכת הבחירה של וטרינר אשר מתמחה בתחום של רפואת כלבים, מומלץ בחום כי תקדישו לכך את מלוא תשומת הלב שלכם.

אנשים רבים שואלים את עצמם איך למצוא וטרינר טוב, ויש לומר כי מדובר בשאלה מורכבת שהתשובות עליה רבות. יחד עם זאת,  מה שניתן לומר בוודאות זה שהזמן הגרוע ביותר לחפש וטרינר לכלב שלכם, זה כאשר הכלב שלכם זקוק לכך בדחיפות. לכן אחת מן המטרות העיקריות של מאמר זה היא לעזור לכם להימנע מלחץ ואי נעימויות אחרות שעלולות להיווצר בשעת צרה וחולי, על מנת שתוכלו להיערך לכך מראש ולבחור וטרינר כלבים אשר יתאים לצרכים שלכם וחשוב מכך – לצרכים הייחודיים של הכלב שלכם. לכן חשוב לחזור ולהדגיש, הקפידו לערוך מראש את כל הסידורים ולשקול את כל הגורמים השונים שעליכם לשקול בתהליך בחירת וטרינר כלבים, וזאת על מנת להפחית את הסיכויים שבסופו של דבר תפנו לשירותיו של וטרינר שאתם – או הכלב שלכם – אינכם מחבבים.

איך לבחור וטרינר טוב?

הדרך הטובה ביותר לבחור וטרינר טוב היא לערוך ביקור אישי במרפאה שלו. לעת עתה אין זה משנה איך הגעתם לאותו וטרינר כלבים – המלצה מבני משפחה, דפי זהב, פרסום באינטרנט – ראשית כל עליכם להגיע לוטרינר על מנת שתוכלו להתרשם ממקור ראשון. אפשר להגיע אפילו ללא הכלב שלכם, רק כדי להתרשם באופן כללי מהאווירה אשר שוררת במקום ומיחסי האנוש. הסיבה לכך היא שייתכן שחבר ימליץ לכם על וטרינר שהוא מחבב מסיבות אשר אינן מדברות אליכם, או למשל אם הגעתם דרך פרסום באינטרנט שהבטיח הרים וגבעות, לכן רצוי שתגיעו בעצמכם ותגבשו דעה עצמאית משלכם.

מה כדאי לשקול בעת בחירת וטרינר כלבים?

 • שעות פעילות – האם שעות הפעילות השגרתיות במרפאה עולים בקנה אחד עם סדר היום הרגיל שלכם? אנשים רבים מנהלים אורח חיים עמוס עם לוח זמנים צפוף למדי, לכן חשוב שאם בדרך כלל אין לכם זמן ללכת לוטרינר במהלך היום, שתמצאו וטרינר כלבים אשר יהיה זמין בשעות קצת פחות שגרתיות, וזאת כדי שלא תיאלצו לדחות את המועד של ביקורים אצל וטרינר (אפילו אם מדובר בביקורים לא דחופים). בנוסף, מומלץ בחום שתבררו מהם התעריפים של קביעת פגישה מחוץ לשעות הפעילות השגרתיות. לעתים משאירים במרפאה תורן ללילה, אבל במקרה שלא, ככל הנראה יהיה צורך לזמן וטרינר במיוחד – מה שעלול לעלות כסף רב. לכן חשוב לברר זאת מראש, כדי להימנע מאי נעימויות.
 • הצוות המקצועי – ראשית כל, כמובן שהאדם החשוב ביותר בצוות המקצועי של המרפאה הוטרינרית הוא הוטרינר עצמו. בנוסף על כך שהוא חייב להיות איש מקצוע בעל ניסיון, רצוי שאתם (והכלב שלכם) תחבבו אותו באופן אישי. לכן חשוב להגיע למקום מראש, כדי לבדוק את הכימיה שלו אתכם ועם כלבכם. מלבד לוטרינר, יש את שאר הצוות המקצועי – פקידים, וטרינרים מחליפים, עוזרים, מתלמדים וכיוצא באלה. האם הם עושים רושם של אנשים אדיבים ונכונים לעזור? האם כשאתם נמצאים במרפאה אתם מרגישים בנוח לשאול כל שאלה שעולה על לבכם?

ומה לגבי השירותים או הציוד הרפואי?

 • שירותים וציוד רפואי – בימינו אנו וטרינר אשר מתמחה בתחום של רפואת כלבים זקוק למכשור רפואי מתקדם, לכן
  בעת ביקורכם במרפאה חשוב מאוד לשאול את הוטרינר או את הצוות המקצועי על המכשירים והציוד הרפואי אשר
  זמינים במרפאה שלהם. בנוסף, מומלץ גם לברר לגבי הגישה של הוטרינר למכשור רפואי באופן כללי. זאת אומרת,
  ייתכן שהוא לא מחזיק במרפאה מכשור לביצוע ניתוח גב, אבל אולי יש לו גישה קלה ומהירה לציוד מעין זה. מלבד
  זאת, האם במרפאה מציעים שירותים נוספים ללא כל קשר לשירותים רפואיים? כיום במרפאות מסוימות מציעים גם שירותים של טיפוח כמו טיפולים שונים לפרווה, טיפולי שיניים, רחיצת כלבים, תספורות כלבים וכיוצא באלה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על:

חיסונים לכלבים

מחלות כלבים

שתפו:

חדשות מעניינות מעולם החייות

הרשמו לניוזלטר

פוסטים אחרונים

מה זה רכיבה טיפולית

רכיבה טיפולית

רכיבה טיפולית היא שיטה טיפולית אשר בה אנשים בעלי לקויות ומוגבלויות מסוגים שונים זוכים בהזדמנות ללמוד כיצד לרכב על סוסים, כיצד לטפל בסוס ובנוסף על

רכיבה על סוסים ילדים

רכיבה על סוסים לילדים

רכיבה על סוסים לילדים היא הזדמנות עבורכם ועבור ילדיכם ליהנות מפעילות ספורטיבית אשר הינה בעת ובעונה אחת מאתגרת ומהנה. חרף העובדה שרבים מחשיבים רכיבה על

משחק לחמוס

משחקים לחמוסים

משחקים לחמוסים הם פריטים בעלי חשיבות רבה לאין שעור בחיי היום יום של חמוס. אין זה משנה כל עיקר לאיזה זן חמוס שייך – חמוס

כלב אוכל

למה כלבים אוכלים דשא?

כלבים אוכלים דשא, זה כבר ידוע לכל מי שאי פעם בחייו גידל כלב. אנשים שואלים את עצמם למה כלבים אוכלים דשא? הם חוששים שאולי זה

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן