תערוכת חתולים

תערוכת חתולים

תערוכת חתולים מסורת חובקת עולם אשר מאורגנת מדי שנה ובחלק מן המקרים מספר פעמים בשנה ע"י מגדלי חתולים מקצועיים, בתי גידול חתולים וסתם אוהבי חתולים נלהבים אשר
תגיות: תערוכות
מפרסם: יוגב
תאריך: 17 מאי 2012

תערוכת חתולים מסורת חובקת עולם אשר מאורגנת מדי שנה ובחלק מן המקרים מספר פעמים בשנה ע"י מגדלי חתולים מקצועיים, בתי גידול חתולים וסתם אוהבי חתולים נלהבים אשר מתאספים יחדיו על מנת להציג את החתולים היפים ביותר לראווה ולצפות בחתולים אחרים מקשת רחבה ומגוונת של מינים וסוגים שונים, כולל חתולים גזעיים, חתולים נדירים וכמובן גם הכלאות של גזעי חתולים "חדשים" יחסית.

תערוכת חתולים היא למעשה ממש כמו כל תצוגה אחרת של בעלי חיים, כאשר המגדלים המקצועיים אשר יש להם בתי גידול לחתולים או החובבים הנלהבים המגדלים חתולים גזעיים יפים במיוחד מגיעים להציג את החתולים שלהם לראווה.

חתולים נפוצים בתערוכות: חתולים פרסיים, חתולים סיאמיים, חתולים בריטיים, חתולים סיבירים

חרף מה שנראה כאירוע פשוט למדי, ההכנה ליום של תערוכת חתולים מתחילה עוד חודשים רבים לפני ההתקרבות למועד של התערוכה, וזאת מפני שיש לעשות את כל ההכנות החשובות מבעוד מועד על מנת לוודא שהחתול שאותו מביאים להציג בתערוכה יעשה את הרושם הטוב ביותר על השופטים.

תערוכות חתולים – כיצד מכינים חתול לתערוכה?

אם אתם מתכוונים לקחת בפעם הראשונה את החתול שלכם ולהציג אותו באירוע של תערוכת חתולים, מוטב ראשית כל שתכינו אותו לכך שייגעו בו אנשים זרים.
הוא חייב להיות חברותי ואפילו כנוע (עד כמה שזה אפשרי בקרב חתולים), על מנת שהשופטים בתערוכה יוכלו לבחון אותו מכל הכיוונים.

בנוסף על כך, יהיה עליכם להבריש את  הפרווה שלו לפחות פעם אחת ביום – כמובן שרצוי להבריש את פרוותו מספר פעמים ביום כדי להגיע לתוצאות משובחות – וגם יהיה עליכם להכין עבורה תפריט תזונתי מסודר ומפורט, על מנת שהוא לא יהיה רזה מדי לקראת התצוגה וגם לא שמן יתר על המידה.

חשוב מאוד גם להקפיד מראש על כך שלחתול שלכם יהיה פנקס חיסונים מלא ומפורט, וזאת על מנת למנוע אי נעימויות ברגע האחרון. 

סינמה אנימלייף

חדשות 10 תערוכת חתולים- עמי"ל אוקטובר 06

כתבה של חדשות 10 על תערוכת חתולים משנת 2006.