וטרינר עשרים וארבע שעות ביממה

ביממה - כולם יודעים מה זה וטרינר ולמה צריך אחד , אבל מה בעצם תפקידו של הוטרינר ? מה הם יכולים לעשות ?
מפרסם: יוגב
תאריך: 07 ספט' 2015

ביממה - כולם יודעים מה זה וטרינר ולמה צריך אחד , אבל מה בעצם תפקידו של הוטרינר ? מה הם יכולים לעשות ? ולמה יש וטרירנים שעובדים עשרים וארבע שעות ביממה ולמה בעצם צריך אותם?

וטרינר זהו בעצם רופא לחיות , שדואג לכל החיסונים של החיות שלכם , למחלות שיש להם ולבריאות התקינה של חיית המחמד שלכם - הוא מטפל בחיות כמו בבני אדם - עם תרופות , זריקות , צילומים ואפילו אנטיביוטיקה !

כיוון שבעלי החיים שלכם לא יכולים לדבר ולהגיד לכם מה כואב או אם הם חולים יש וטרינרים שיכולים לאתר את הבעיה ולמנוע כאב לא רוצי לחיית המחמד שלכם.

 תפקידו של הוטרינר פשוט - לדאוג בכל דרך שיש לבריאות החיה , לרפא כאב ולדאוג שיהיו בריאים! 

 אז למה יש וטרינרים שזמינים עשרים וארבע שעות ביממה ?

מאוד פשוט אם החתול או הכלב שלכם או כל חיית מחמד אחרת שיש לכם חולה , מקיא ולא מתנהג כהרגלו יש לקחת אותו לרופא וכמו שאתם לא תמתינו רגע עם הבריאות שלכם כך גם הם לא צריכים לחכות ,

יש מרפאות וטריניריות שעובדות עשרים וארבע שעות ביממה כמו מיון למתן עזרה דחופה לטפל בבעלי חיים פצועים ולרפא כל כאב שיש לבעלי חיים שלכם. 

וטרינר שעובד עשרים וארבע שנה ביממה הוא יתרון מאוד גדול , החיה נדרסה ? עברה תאונת דרכים ? נפגעה ? מקיאה או כלל לא מרגישה טוב? זה המקום ללכת אליו לבדוק את החיה ולתת לה את הטיפול הכי טוב שיש ,

גם אם צריך ניתוח חירום , המלטה וכל דבר שצריך בו עזרה הם זמינים לכם ויתנו את העזרה המקצועית ביותר .

חשוב מאוד שתדעו לבחור את הוטרינר הכי טוב שיש - אדם שיש לו כמובן צעודה אשר מאשרת שהוא איש מקצוע ויודע מה הוא עושה \ איש עם נסיון זה יתרון וכמובן אהבה ענקית לבעלי חיים כך המטפל יגלה רגישות כלפי הכאב של החיה שלכם .

תפקיד נוסף ומאוד חשוב לוטרינר שעובד שערים וארבע שעות ביממה הוא איתור חיות אבודות - במידה ומצאתם כלב אבוד ואתם רוצים לעזור הדבר הראשון הוא לבדוק שבב - הרי לא תשאירו חיה בלילה בחוץ לבד? ולפני שאתם ממהרים לאמץ חשוב מאוד שתבדקו האם זו חיה שברחה או עזבו אותה זאת בודקים בעזרת שבב - במידה ולכלב יש שבב אומר שהוא שייך למישהו ולהודיע שחיית המחמד שלו אצלכם ולהחזיר אותה לבעלייה במידה ואין שבב מוזמנים לאמץ לעצמם חבר חדש שישמח לבית חם ויחזיר לכם כפול באהבה שתיתנו לו .

ולסיכום וטרינר נועד בשביל חיות המחמד שלכם , לחסן ף לטפל בכאב ולדאוג שהם תמיד יהיו בריאים לכן אם בעל החיים שלכם לא מרגיש טוב תחפשו וטרינר 24 שעות והוא שם בשבילכם ובשביל הקטנים שלכם!