שמות לכלבים

שמות לכלבים

ישנם הרבה רעיונות של שמות לכלבים ושם לכלב ככל הנראה הדבר בו מרבים להשתמש יותר מכל דבר בעת שאתם מנסים ליצור קשר עם הכלב שלכם המבוסס על הבנה הדדית, תקשורת ולל
תגיות: שמות
מפרסם: יוגב
תאריך: 19 יוני 2012

ישנם הרבה רעיונות של שמות לכלבים ושם לכלב ככל הנראה הדבר בו מרבים להשתמש יותר מכל דבר בעת שאתם מנסים ליצור קשר עם הכלב שלכם המבוסס על הבנה הדדית, תקשורת וללא כל צל של ספק הוא מהווה את היסוד למערכת היחסים ביניכם. בעת שניגשים למלאכה של בחירת שמות לכלבים – ואין זה משנה כל עיקר אם מדובר בבחירת שמות לכלבות או שמות של כלבים – אתם צריכים לעשות זאת מכל הלב ותוך כדי הקדשת תשומת לב מיוחדת למשימה זו, מפני שייתכן שהיא הרבה יותר חשובה ממה שאי פעם דמיינתם לעצמכם. ולמרות שבמאמר זה נעסוק באופן ספציפי בבחירת שמות כלבים, רוב הנאמר בהמשך נוגע גם לבחירת שמות לחיות מחמד באופן כללי.

כיצד לבחור שם לכלב שלכם?

כעת ברצוננו לתת לכם מספר עצות מועילות בדבר בחירת שם לכלב – וכמו שנאמר קודם לכן, רוב הנאמר תקף גם לגבי בחירת שמות לחיות מחמד באופן כללי. אין זה משנה כל עיקר אם אתם צריכים לבחור שמות של כלבים זכרים, נקבות, שמות לגורי כלבים או שמות לכלבים קטנים, בראש ובראשונה אתם צריכים לזכור כי אתם תשמשו בשם הזה לא מעט במהלך חיי היום יום שלכם, לכן חשוב שתבחרו שם לכלב מתוך שיקול דעת. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בהצלחה:

שם כלב שיהיה קל לזכור

תבחרו שם לכלב שיהיה לכם קל לזכור ולבטא, רצוי שיהיה זה שם קצר בעל הברה אחת עד שתי הברות (רצוי לא יותר). הוכח כי כלבים מגיבים טוב יותר עם שמות לכלבים בעלי צלילים קצרים יחסית, וזאת מפני שהם יכולים לזכור אותם ביתר קלות. בעת שבוחרים שמות כלבים, חשוב לזכור כי כלבים מגיבים לצלילים שאתם מבטאים, ולא למילים עצמן.

שם מקורי לכלב

למרות שתיאלצו להילחם בנטייה ללכת אחר העדר, מומלץ בחום כי לא תבחרו שם לכלב שבו מתהדרים כלבים רבים אחרים. תהיו יצירתיים ותבטאו את האישיות הייחודית שלכם ושל הכלב שלכם. בנוסף על כך שתוכלו להתבטא בצורה ייחודית, כמובן שיהיה לכם הרבה יותר נוח בגינת הכלבים, כאשר תקראו בשם של הכלב שלכם ורק הוא יגיע אליכם – ולא עוד תריסר כלבים נוספים.

בחירת שם כפעילות מהנה ומשעשעת

בחירת שמות לכלבים יכולה להיות פעילות מהנה ומשעשעת, יחד עם זאת חשוב לזכור כי בראש ובראשונה שם לכלב צריך להיות שימושי, ופירוש הדבר הוא שם לכלב שתוכלו לבטאו בקול רם גם מחוץ לכותלי ביתכם. כדי לדעת אם השם שאתם שוקלים לבחור לכלבכם עומד בקריטריון זה, פשוט דמיינו את עצמכם בגינת הכלבים – או ברחוב הומה אדם – כאשר אתם קוראים בשמו של כלבכם. אם אתם לא נבוכים, סימן שהשם יכול לשרת אתכם נאמנה.

להימנע משמות כלבים הנשמעים זהים למילים שבחרתם כפקודות

יש להימנע מבחירת שמות של כלבים אשר נשמעים זהים מדי למילים שבחרתם כפקודות עבור הכלב שלכם. למשל, המילה "לא", אשר משמשת כפקודת אזהרה או פשוט על מנת לאסור על התנהגות מסוימת, קרובה בצליל שלה לשם של כלבה כמו "ג'יי לו". כפי שצוין קודם לכן, כלבים מגיבים בעיקר לצליל - ולא לתוכן - לכן חשוב למנוע מהם את האפשרות להתבלבל.

יש לך רעיונות לשמות לכלבים הכנס אותן בתגובות הפייסבוק למטה!

סינמה אנימלייף

Most Popular Dog Names Top 10

10 שמות לכלבים הפופולריים ביותר בעולם, שם לכלב הוא מלווה אותו לכל חייו אז מאוד חשוב לבחור שם שמתאים לו ולאופי שלו.