חוות סוסים במרכז

חוות סוסים במרכז

חוות סוסים במרכז הן רבות משניתן לצפות.
תגיות: טיולים, מידע
מפרסם: יוגב
תאריך: 11 יוני 2012

חוות סוסים במרכז הן רבות משניתן לצפות. ייתכן שרכיבה על סוסים מתקשרת יותר עם המרחבים הפתוחים של הדרום ועם אוהבי הטבע אשר התרחקו לצפון, אך העניין ברכיבה על סוסים, האהבה לתחום וגם ההכרה הגדלה בסגולות של רכיבה טיפולית הביאו כולם לפריחת עשרות חוות סוסים מרכז הארץ.

אומנם לא ניתן למצוא חוות סוסים בלב תל אביב, אך ישנן חוות בערים גדולות כרמת גן, רעננה, וכמובן ירושלים. עיר הבירה על בתי האבן שלה, סמטאות השוק בעיר העתיקה ונוף ההרים המקיף אותה, מציעה סביבה נהדרת לצורך טיולי סוסים ורכיבת סוסים בשטח פתוח. רוב חוות הסוסים במרכז מצויות במושבים הסמוכים למרכזי הערים.

פעילויות עם סוסים במרכז

מעוניינים ברכיבת סוסים במרכז? במרכז הארץ ניתן למצוא פעילויות עם סוסים כגון רכיבה בנופים היחודיים למרכז הארץ; באזור מישור החוף אפשר לצאת לרכיבת סוסים על חוף הים ורכיבה על סוסים בשבילי פרדסים; ובאזור ירושלים כאמור ניתן לטייל בפתאי העיר ובהרים מסביב.

חוות נחשונים
חוות נחשונים הנה אחת החוות הגדולות והוותיקות במרכז ומציעה מגוון פעילויות מכל הסוגים.
לחווה מיקום אטרקטיבי בקיבוץ נחשונים, בין פתח תקווה לראש העין והיא מציעה את כל הפעילויות האפשריות מחוות סוסים.

חוות סוסים מקווה ישראל
חוות סוסים בחולון, פתוחה במשך כל היום ומציעה לימודי רכיבה בסגנון מערבי, רכיבה טיפולית, קייטנות רכיבה ועוד.

חוות נטלי
חוות סוסים במושב בית שמן ליד לוד, מתמחה ברכיבה ספורטיבית ומציע אימונים לתחרויות ואף כוללת נבחרת. כמובן המקום מציע גם רכיבה טיפולית וחוגים לילדים ונוער.

מרכז ספורט הרכיבה ברמת גן
חוות סוסים ממוקמת ממש בלב גוש-דן, צוות מדריכים מנוסה, מבחר גדול של סוסים ופעילויות לכל הגילאים, כולל לימודי רכיבה ולימודי מדריכים.

סינמה אנימלייף

רכיבה בחווה במרכז חוות סוסים

כמו שאר האזורים בארץ גם במרכז יש כמה וכמה חוות סוסים פעילות הנותנות שירותי רכיבה לכל אדם שחפץ בכך.