טיולי סוסים

טיולי סוסים

טיולי סוסים הם אטרקציה חביבה מאוד שמומלץ להתנסות בה.
תגיות: טיולים
מפרסם: יוגב
תאריך: 11 יוני 2012

טיולי סוסים הם אטרקציה חביבה מאוד שמומלץ להתנסות בה. למעט מיעוט של חובבי סוסים, רוב המשפחות בארץ לא השתתפו מעולם בטיול סוסים – וחבל, זה לא יקר וזו חוויה מאוד מסעירה ומרגשת אבל מרגיעה ומאזנת, שמקרבת אתכם לטבע וזה ולזה.

היום כל מי שנוסע לתאילנד הולך לטיול על פילים, לעתים לטיולים של יומיים שלושה בג'ונגל, ובמאהלים הבדויים בנגב וסביב לעיר העתיקה בירושלים יוצאים לפעמים לרכיבה על גמלים לרבע שעה. ילדים קטנים לפעמים יוצאים לרכיבה של חצי שעה על סוסי פוני. אבל רכיבה על סוס, כאנשים בוגרים, ניסיתם?!

כאשר מדובר בטיולים סוסים מצפה לנו חוויה עמוקה במיוחד משום שסוס מאולף הוא בעל חיים שמתקשר בקלות עם האדם הרוכב עליו ורכיבה על סוס מתבצעת עם רוכב אחד על כל סוס, בלי שהמדריך ילך לפנינו. גם אם אין לכם ניסיון בכלל ברכיבה על סוסים תוכלו בכל זאת לחוות רכיבה מהירה יחסית (אומנן לא דהירה).

טיולי סוסים לרוב מתחילים מרכיבה של 40 דקות והיות ותחום הרכיבה על סוסים מפותח מאוד בארצנו הקטנה ניתן להנאות ממגוון של נופים כמו מדבריות הנגב, חופי הים התיכון, מישורי השרון הרי ירושלים והרי הגליל והגולן.

טיולים סוסים – לא רק למשפחות

טיולי סוסים הם אטרקציה שמתאימה למספר קהלים. משפחות עם ילדים בטיולים יהנו מטיולי סוסים; במקומות רבים ניתן להוציא גם ילדים מגיל 4 לרכיבה. משפחות לרוב יבחרו בטיול של 40 דקות עד שעתיים, שכן קשה להחזיק את רוב הילדים במצב רוח שליו למשך זמן רב יותר, וכן משום שעלות הטיול היא לפי שעה ועל כיס של משפחה זה יכול להכביד. הקבוצה השנייה שמרבה להנאות מטיולי סוסים היא זוגות רומנטיים.

סוסים הם בעלי חיים שמעוררים רגשות אציליים ורומנטיים גם בקרב גברים וגם בקרב נשים וטיול סוסים יכול מאוד לעזור לפתח את הרגש, ויכול להיות הזדמנות נהדרת לצעד כמו הצעת נישואין או חגיגת יום השנה. לזוגות מבוגרים טיול סוסים רומנטי הוא דרך נהדרת להשבת דם צעיר והתרגשות לקשר. לזוגות מומלץ לבדוק אם הרכיבה אפשרית ללא מדריך.

קבוצה שלישית שמרבה להנאות מטיולי סוסים היא קבוצות חברים. מי שאוהבים לצאת להרפתקאות כמו פיינטבול, טיפוס הרים וצלילה ומי שאוהבים טיולים בטבע, כולל לינה בשקי שינה, יעריכו במיוחד טיולים הכולל רכיבה על סוסים. ניתן לקחת טיול סוסים של יום שלם, לא זול מאוד, אבל אם כל אחד משלם על עצמו ובא לכם לעשות משהו מגניב אז תדעו שיש אנשים שעושים את זה, זה בחלט יותר מיוחד ויותר זול מטיול טרקטרונים בקפריסין.

טיפים לטיולי סוסים

טיפים לטיולי סוסים שצריך לזכור:

  • הגיעו רק בתיאום מראש
  • וודאו מה המחיר, משום שיש פערי מחירים גדולים בתחום
  • כולם צריכים לבוא עם נעליים סגורות
  • לוודא שאף אחד מהילדים אינו חושש מאוד מן הטיול. כדאי לשאול אותם מראש אם הם רוצים לצאת לטיול סוסים, עם חיוך על פניכם, כך שעוד מראש החוויה תיתפס בעיניהם בכמשהו שהם מצפים לקראתו וההנאה שלהם בזמן הטיול תגדל כפליים.

סינמה אנימלייף

טיול סוסים

אפשר לעשות טיולי סוסים בכל הארץ. ישנם הרבה חוות סוסים הפזורים בכל אזורי הארץ אשר נותנים את השירותים של טיולי סוסים.