הדברת בעלי חיים

ציוד להדברה ובעלי חיים – כי הבית שלכם הוא רק שלכם

קיץ זה כיף? תלוי מתי שואלים את השאלה הזו... נכון שבקיץ יש שמש וים, חופש וטיולים... אבל הקיץ יכול גם להיות מעצבן.
מפרסם: יוגב
תאריך: 29 נוב' 2016

קיץ זה כיף? תלוי מתי שואלים את השאלה הזו... נכון שבקיץ יש שמש וים, חופש וטיולים... אבל הקיץ יכול גם להיות מעצבן.
חם מידי, לחות הגורמת להזעה מטרידה, ואם כל זה לא מספיק לנו הרי שיש גם את המוני האורחים הפולשים למרחב הפרטי שלנו ללא כל הזמנה.
אם זה היתושים, המקקים, הפרעושים, הנמלים ואפילו העכברים. אז אם מדובר בג'וק תוהה שבמקרה הגיע לבקר אצלכם, או שמדובר בבעיית נמלים קטנה ומקומית, ניתן בקלות להתגבר על הבעיה בעזרת נעלי הבית או עם תרסיס פשוט מהסופר. אך אם הבעיה חמורה יותר, אין מנוס אלא לפנות לחברה מקצועית עם ציוד להדברה ובעלי חיים.

ציוד להדברה ובעלי חיים כדי להיפטר מהפולשים הבלתי רצויים

מלכודות לחתולים כמו גם לעכברים וכדומה זה לא משהו שתמצאו בכל מקום ולא תמיד כדאי לטפל בהם ללא ידע מקצועי.
אם מדובר בחרקים או ג'וקים קטנים, אולי באמת תוכלו להסתדר במיגור עצמאי אך כאשר מדובר באורחים בסדר גודל כזה של הולכי על ארבע בדמות חתולים או עכברים, מומלץ כי תפנו אלינו על מנת שנסייע לכם לטפל במהירות וביעילות באורח הבלתי קרוא.
לפעמים מדובר במקור בלתי נראה כמו ארונות החשמל, פתחי ביוב, ארונות מטבח ורק אנשי מקצוע מנוסים ובקיאים בתחום, יהיו מסוגלים לייעץ לכם כיצד לאתר את המקור ולטפל בבעיה מהשורש.

אמצעי מניעה –

בוודאי אתם שואלים את עצמכם האם ישנה אפשרות להיערך מראש ולנקוט בצעדים אשר יבהירו לכל אותם פולשים כי אם חייהם חשובים להם מוטב כי ישמרו מרחק? התשובה היא – כן! יש הרבה מה לעשות כדי לא להגיע למצב הזה...

ראשית יש לאחסן את כל דברי המזון באריזות או כלים סגורים ואטומים. כמו כן יש לשמור את פח האשפה סגור ולדאוג לרוקן אותו לעיתים תכופות.
פח הזבל מהווה מוקד משיכה להרבה מאוד 'אורחים' מהזן הבלתי רצוי. אם תשכילו להוציא להם את מזונם לפח האשפה העירוני הם יגיעו לשם ולא אליכם... מלבד זאת חשוב מאוד לאטום את כל החריצים והחורים שבבית ובאזורי המשקופים המועדים לפורענות.
כך לא תצטבר שם רטיבות ולא יתפתחו שם קינים של מזיקים שונים שיתלהבו מהתנאים הנפלאים במקום...

אז אם למרות הכול פלשו אליכם אי אלו אורחים 'נחמדים' שאתם ממש רוצים לראות אותם בחוץ ובהקדם האפשרי, הגעתם בדיוק לכתובת הנכונה. אצלנו תמצאו ציוד להדברה ובעלי חיים כדי לטפל בהם כראוי. אז שמרו את הכתובת ואת מספר הטלפון שלנו כדי שבמקרה הצורך לא תמצאו את עצמכם תוהים ומבולבלים.