דלתות חתולים
דלתות חתולים
פירסום: 16/05/2012

דלתות חתולים זוהי המצאתו הגאונית של סר אייזיק ניוטון שחוץ מהיותו פיזיקאי דגול, היה חובב חתולים מושבע. המצאתו נועדה לשפר את איכות חייו של החתול.

מכרסמים
מכרסמים
פירסום: 16/05/2012

מכרסמים הם בעלי חיים אשר שייכים למערכה של מיתרניים, למחלקה של יונקים ולסדרה של מכרסמים.

גידול מכרסמים
גידול מכרסמים
פירסום: 16/05/2012

גידול מכרסמים יכולה להיות חוויה נהדרת עבור כל אדם החל מילד שמגדל חיית מחמד בפעם הראשונה בחייו וכלה באדם בוגר שמעוניין להוסיף ארנב, אוגר או שרקן לכלבים וחתולים שלו.

ארנבים
ארנבים
פירסום: 16/05/2012

ארנבים נחשבים לחלק מהיונקים המוצלחים ביותר, ביחס למידת ההתאקלמות שלהם למקומות מגורים חדשים, בייחוד הארנב האירופאי. לפני מספר אלפי שנים מקום משכנו הטבעי של סוגי ארנבים רבים היה בצפון מערב אפריקה ובאיבריה (ספרד ופורטוגל).

ארנב אנגורה
ארנב אנגורה
פירסום: 17/05/2012

ארנב אנגורה שייך לאחד מן הגזעים הקדומים ביותר של ארנבים, ולמעשה תחילה ארנב אנגורה בוית על מנת שיהיה ניתן להשתמש בפרווה שלו.

אקווריום לצב
פירסום: 17/05/2012
אקווריום לצב הוא אחד מן הדברים החשובים והבסיסיים ביותר אשר אתם, בתור חובבי צבים או מגדלי צבים, צריכים להקדיש לו את מרב תשומת הלב שלכם, על מנת שתצליחו לוודא כי אתם אכן מספקים אקווריום לצב אשר עונה על כל הצרכים הייחודים שלו.
חוות נמלים
פירסום: 17/05/2012
חוות נמלים היא תופעה מעניינת למדי בנוף של החיים המודרניים בעיר הגדולה, בעיקר מפני שבדרך כלל נמלים שמגיעות לבקר בבית אינן מתקבלות בברכה ובזרועות פתוחות, אך לעומת זאת, כאשר נמלים נמצאות בתוך חוות נמלים ואפשר להתבונן בהם מבעד לזכוכית מבלי להיות כל הזמן טרודים בשאלות כמו איך לסלק נמלים מהמטבח – אז ל
חתולי רחוב
פירסום: 17/05/2012
חתולי רחוב הם תופעה אשר לצערנו הרב מוכרת היטב לרבים מאיתנו, תופעה שככל שהטיפול בה נותר בלתי מוסדר ובלתי מאורגן על ידי גורמים מקצועיים, היא רק תמשיך ותמשיך לגדול לפחות עד שמישהו כך אנו מקווים לפחות ייקח יוזמה ויעשה את הצעדים הדרושים על מנת לספק פתרון יעיל ואנושי לתנאי החיים האומללים אשר ברוב המקר
ארגז חול חתולים
פירסום: 17/05/2012
ארגז חול חתולים הינו המוצר החשוב ביותר אצל חתול שמגדלים בבית, להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להבין את השימוש בארגזי חול לחתול.
גידול סוסים
פירסום: 17/05/2012
גידול סוסים יכולה להיות חוויה משמעותית ויוצאת דופן עבור בני אדם כמו גם חוויה מאוד מתגמלת אך ראשית כל יש להדגיש שוב ושוב שהמלאכה של גידול סוס איננה מיועדת לכל אדם אשר מעוניין בעוד חיית מחמד ותו לא.
ארנב ננסי
פירסום: 18/05/2012
ארנב ננסי הוא הארנב הקטן ביותר בצפון אמריקה, והוא נמצא באזורים בהם אפשר למצוא שיחי לענה. ארנבים ננסים נפוצים באזורים הבאים: אורגון, קליפורניה, נבדה, יוטה, איידהו, מונטנה, וויומינג וושינגטון.
גרביל
פירסום: 18/05/2012
גרביל (Gerbils) הוא יונק מכרסם אשר ניתן למצוא אותו בעיקר בהודו ובמדינות שונות ברחבי מרכז אסיה, אפריקה והמזרח התיכון. גרבילים החיים במדינות אלה עשויים לחיות במגוון רחב של סביבות מסוגים שונים. 
אוגרים
פירסום: 18/05/2012
אוגרים הם יונקים בעלי דם חם אשר שייכים למשפחת המכרסמים. הם יצורים אשר ישנים במשך רוב שעות היום ואשר מתחילים להתעורר לפעילות בשעות הלילה. ישנם סוגי אוגרים רבים, אולם לא כל אחד ואחד מאותם סוגי אוגרים משמשים בתור חיות מחמד.
סוסים
פירסום: 11/06/2012
סוסים (Horses) הם יונקים ממשפחת הסוסיים, והם בהמות מפריטות פרסה שאינן מעלות גירה. אורך חייו של הסוס לרוב נע בין 25 ל-30 שנה, וגובהו הממוצע כמטר שלושים עד מטר שבעים. משך ההיריון של הסוסה הוא כ-11 עד-12 חודשים.
רכיבה על סוסים
פירסום: 11/06/2012
רכיבה על סוסים הנה תחביב נפוץ וספורט מקצועי. בהרחבה ניתן לומר כי רכיבה סוסים משמשת בכל תחום בו נעשה שימוש בסוסים על ידי בני אדם. מבחינה היסטורית, רכיבת סוסים ספורטיבית התפתחה מצרכים צבאיים, שכן השימוש הצבאי בסוס יכול היה להכריע קרבות ואף מלחמות.