חוות נמלים
חוות נמלים
פירסום: 17/05/2012

חוות נמלים היא תופעה מעניינת למדי בנוף של החיים המודרניים בעיר הגדולה, בעיקר מפני שבדרך כלל נמלים שמגיעות לבקר בבית אינן מתקבלות בברכה ובזרועות פתוחות, אך לעומת זאת, כאשר נמלים נמצאות בתוך חוות נמלים ואפשר להתבונן בהם מבעד לזכוכית מבלי להיות כל הזמן טרודים בשאלות כמו איך לסלק נמלים מהמטבח – אז ל

פנסיון חתולים
פנסיון חתולים
פירסום: 17/05/2012

פנסיון חתולים הוא מלון אולטימטיבי לחתול, בין אם אתם נוסעים לחופשה לחו"ל או טיול בארץ, פנסיון לחתולים צריך לכלול מספר דברים על מנת שחתולכם יקבל את המיטה הטובה שירגיש כמו בבית.

ארגז חול חתולים
ארגז חול חתולים
פירסום: 17/05/2012

ארגז חול חתולים הינו המוצר החשוב ביותר אצל חתול שמגדלים בבית, להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להבין את השימוש בארגזי חול לחתול.

רכיבת סוסים טיפולית
רכיבת סוסים טיפולית
פירסום: 17/05/2012

רכיבת סוסים טיפולית מומלצת לכל הגילאים ולבעיות שונות כגון בעיות שרירים ומפרקים, יציבות גוף, בעיות קוגנטיביות ואף יכול לתרום רבות ולטפל בבעיות רגשיות.

אוגרים סורים
אוגרים סורים
פירסום: 18/05/2012

אוגרים סורים (Syrian Hamster) נחשבים לאחד מהסוגים הנפוצים והאהובים ביותר של אוגרים, והם גם ידועים בתור "אוגרים זהובים". אוגרים סורים הם יונקים מכרסמים אשר שייכים למשפחת האוגריים.

כלבים למסירה - אימוץ כלבים
פירסום: 18/05/2012
אימוץ כלבים הוא מעשה חשוב מאין כמותו, וכאשר אנשים מחליטים לאמץ כלב הם צריכים להתמודד עם קשת רחבה ומגוונת של בעיות וסוגיות שונות.
רכיבה על סוסים
פירסום: 11/06/2012
רכיבה על סוסים הנה תחביב נפוץ וספורט מקצועי. בהרחבה ניתן לומר כי רכיבה סוסים משמשת בכל תחום בו נעשה שימוש בסוסים על ידי בני אדם. מבחינה היסטורית, רכיבת סוסים ספורטיבית התפתחה מצרכים צבאיים, שכן השימוש הצבאי בסוס יכול היה להכריע קרבות ואף מלחמות.
חוות סוסים
פירסום: 11/06/2012
עברו הימים בהם היו מצויים סוסים בכל כפר וכל אדם בוגר ידע לרכב עליהם. למרות שגם היום מחזיקים מאות או אלפי בעלי סוסים בארץ בתוך חוות סוסים או בשטחם, עבור רובנו הקשר היחידי לסוסים מתאפשר באמצעות הפעילות של בחוות פרטיות המשמרות את הקשר של האדם עם בעל חיים אצילי זה.
סוסים למכירה
פירסום: 11/06/2012
סוסים למכירה קיימים היום בשפע ותמיד התקיימו, אולם איך קונים סוס? מי קונה סוסים? מי מוכר סוס? כדי שלא תקנו סוס בשק בדקנו עבורכם את שוק הסוסים למכירה בישראל וסיכמנו את הממצאים.
כלב שיצו
פירסום: 13/06/2012
כלב שיצו (Shih Tzu) עולה לרוב כששוקלים את האפשרות של אימוץ כלבים קטנים, כלבים שלא גדלים או כלבים לילדים, כלבי שיצו נחשבים לאחד מכלבי השעשועים הנפוצים ביותר ברחבי העולם.
פנסיון לכלבים
פירסום: 17/06/2012
פנסיון לכלבים הוא פתרון מצוין עבור כל אותם אנשים אשר מעוניינים לצאת לחופשה, אך אשר יש להם כלבים וחתולים בבית שהם אינם יכולים לקחת עמם לחופשה.פנסיון לכלב יכול לאפשר לכם להשאיר את חיות הבית שלכם אצל אנשי מקצוע מיומנים ומסורים אשר הודות להם תוכלו לצאת לחופשה בראש שקט.
פירסום: 01/08/2012
גידול איגואנה ירוקה (איגואנה מצויה) בבית יכול להיות מקור להנאה רבה בשל יופיה הרב של הלטאה המרשימה, מגע עור הקר והמחוספס אשר נעים למגע ומשחק והרושם שהיא מותירה על חברים ואורחים. ניתן אף לקחת את האיגואנה לטיול בחוץ או לשאת אותה בידיים.
גידול תוכים
פירסום: 27/09/2012
גידול תוכים בבית הפוך מסמך לנושא נפוץ מאוד, היום ניתן לרכוש במספר שקלים בודדים מספר תוכונים או ציפורי אהבה וכלוב ולשכן אותם בבית. בחדר הילדים או בסלון. אך עם הקלות שיש בגידול תוכים בבית מומלץ לערוך מחקר קטן לפני שמתחילים.
גידול תוכים
פירסום: 10/10/2012
גידול תוכי בבית אינו מסתכם בקניית התוכי והבאתו לבית החדש, יש להקפיד ולספק לתוכי את סביבת המחיה המתאימה, התזונה המתאימה ולהעניק לו יחס מספק. מכיוון שהתוכי אינו בעל חיים מבוית הוא סומך בעיקר על החושים שלו.
שליו
פירסום: 12/10/2012
שליו (Quail) הוא עוף קטן עד בינוני ממשפחת הפסיונים אשר מקנן ברוב ארצות אירופה למעט סקנדינביה והצפון הרחוק, כמו כן ניתן למצוא אותו במרכז אסיה, באפריקה הטרופית ואף במרכז ובצפון ארץ ישראל.