0
תשובות
זום זום זום עולה הזמר מכוורת הדבורים...רבים מפחדים מן הדבורים אך מהי הסיבה שהדבורות עוקצות האם שאלתם את עצמכם? הדבורה עוקצת לעיתים רחוקות לשם הגנה. הדבורה תעקוץ ורק אם הותקפה בצמה או הכוורת שלה הותקפה. העוקץ של הדבורה נמצא בחלק האחורי של בטנה.
0
תשובות
כולנו מכירים את השיר אך למה נועדו הפסים של הזברה ישנם מספר סיבות: סיבה ראשונה היא לווסת את חום הגוף. בנוסף הזברות סובלות ממזיקים שמציקים להם בעיקר זבובי הצה והפסים על גופה של הזברה נועדו להקשות ולבלבל את מזיקים אלה. והסיבה האחרונה היא הסוואה בעת התנפלות של טורפים על הזברות.   
0
תשובות
במחלקת היונקים קיימים כ5,400 מינים של בעלי חיים. הינקים הגולים ביותר על פני היבשה כיום הם הפילים. הפילים יכולים להגיע למשקל של 7 טון.
0
תשובות
במחלקת היונקים קיימים כ5,400 מינים של בעלי חיים. היונקים הגדולים ביותר על פני היבשה כיום הם הפילים. הפילים יכולים להגיע למשקל של 7 טון.
0
תשובות
הרבה נוטים להתבלבל בין הארנב לשפן למרות ההבדלים החיצונים הברורים לארנב יש אוזניים ורגלים ארוכות בתוספת זנב. לשפן אין אוזניים ורגליים אורכות וגם אין לו זנב.
0
תשובות
החיה הגבוה ביותר בעולם היא כמובן הג'ירפה.  גובהם של הגירפים נע בין ארבעה לשישה מטרים.
0
תשובות
המהיר מבין החיות הייבשתיות הוא הברדלס.הברדלס הוא טורף השייך למשפחת החתולים. לברדלס גוף ארוך ודק ,רגליים ארוכות ועמוד שדרה גמיש 
0
תשובות
הרבה נוטים לחשוב שהחיה המסוכנת ביותר היא נחש או כריש אך החיה הקטלנית ביותר עבור בני האדם היא חיה קטנה המסתובבת בקרבתינו רבות בימי הקיץ החמים היתוש. 
0
תשובות
אם שמתם לב לסימנים כמו גוון ורוד מסביב לפטמות של החתולה, התעגלות הבטן של החתולה סימן שהחתולה שלכם בהריון. משך ההריון נמשך בין 64-67 יום.
0
תשובות
הריון אורך כ63 יום בממוצע. במהלכו של הריון ניתן לראות שינוי בצבע הפטמות של הכלבה, נפיחות בבטנה, חוסר תאבון, חוסר אקטיביות ורצון להיות לבד.
0
תשובות
לִוְיְתָן כחול (שם מדעי: Balaenoptera musculus ; גם: לִוְיְתָן ענק, מכונה לעתים קרובות גם לווייתן כחול ענק) הוא מין של לווייתן מזיפות המשתייך למשפחת לווייתני הענק. הלווייתן הכחול הוא בעל החיים הידוע הגדול ביותר שהתקיים אי פעם על פני כדור הארץ‏[1]: אורכו מגיע עד כ-30 מטרים ומשקלו יכול לעלות על 170 טון. הוא ניזון בעיקר מקריל.
0
תשובות
בעולם יש כיום כ-500 מיליון חתולים.
0
תשובות
בעולם יש כיום כ400 מליון כלבים
0
תשובות
פרה נחשבת לחיה קדושה בהודו.
0
תשובות
לעכביש יש 8 רגליים.
0
תשובות
כריש הוא דג
0
תשובות
הג'ירפה. גובהה הממוצע של הג'ירפה מגיע ל5 מטרים והגבוהה יותר מגיעה ל6 מטר.
0
תשובות
עכבר בשבי  חי כשנתיים וחצי עכברי בטבע חי כארבעה חודשים.
0
תשובות
נחש וקרוקודיל יכולים לחיות בלי אוכל שנתיים!
0
תשובות
זוחלים צריכים את חום השמש על מנת להתחמם לכן אנחנו רואים תנינים ולטאות שאוהבים לרבוץ בשמש.
0
תשובות
לא. לכל זברה ישסידור פסים שונה ורק שלה בדיוק כמו שלבן אדם יש טביעת אצבע שונה.
0
תשובות
לגוזלים יש "שן ביצה"- תוספת קטנה בחזית של המקור שלהם שאיתו הם שוברים שאת הביצה, לאחר שבקעו ההתוספת הזו נופלת.
0
תשובות
אין הבדל. ניבים הם פשוט שיניים ארוכות שיוצאות מהפה של החיה החוצה.
0
תשובות
לא. ראשי הנקרים מלאים בכיסים עם אויר שמגינים על עצמות הראש שלהם בזמן שהם קודחים בעץ על מנת למצוא מזון או בזמן שהם חופרים את הקן.
0
תשובות
רוב החיות לא בוכות , במובן של בני האדם, אך יש סוג אחד עדין של יונקים ימיים שנקראים דוגונג (תחש הים) שמזילים דמעה במצב של צרה או כאב.
0
תשובות
קודם כל עליכם לבדוק אם באמת הגור ננטש או שאמו הלכה ללקט אוכל , גור שבני אדם נגעו בו יינטש על ידי אמו לאחר שהיא תריח את ריח בני האדם על גופו של הגור. צריך לקחת את הגור לבדיקה אצל וטרינר שייתן לכם הסברים נוספים. יש לשמור על חימום הגור מכיוון שהגור משקיע את רוב האנרגיה שלו בגדילה ולא מצליח לשמור על חום גופו .
0
תשובות
החיה הגדולה בעולם הוא הלוויתן הכחול שאורכו מגיע ל30 מטר ומשקלו כ170טונות!
0
תשובות
אנחנו בודקים את חוזקה של החיה באחוזים לפי משקל גופה, היונק הכי חזק הוא ללא ספק הפיל שיכול לסחוב משקל של 9 טון! אך החיה החזקה בעולם באחוזים למשקל גופה היא חיפושיות הקרנף שמסוגלות להרים עד 850 ממשקל גופה. נתון מדהים.
0
תשובות
אנחנו בודקים את חוזקה של החיה באחוזים לפי משקל גופה, היונק הכי חזק הוא ללא ספק הפיל שיכול לסחוב משקל של 9 טון! אך החיה החזקה בעולם באחוזים למשקל גופה היא חיפושיות הקרנף שמסוגלות להרים עד 850 ממשקל גופה. נתון מדהים.
0
תשובות
התשובה ששגורה בפי רבים היא הציטה אך הדבר לא נכון וצריך לעשות הפרדה בין סוגי בעלי החיים לעופות ויונקים. צ'יטה היא היונק הכי מהיר ומגיע למהירות של 120 קמ"ש. אך החיה הכי מהירה בעולם היא בז נודד ממשפחת העופות שמגיע למהירות של 390 קמ"ש.
0
תשובות
רק ליונקים יש פרווה או שיער וכמובן לנו בני האדם.
0
תשובות
הכריש לוייתן הוא הדג הגדול בעולם, כריש ליוויתן הוא לא דג טורף והוא לא מסוכן. יש להבדיל בין יצוריים ימיים אחרים שהם גדולים מדג הכריש לוייתן אבל הם יונקים ולא דגים ולכן התשובה לשאלה זו היא דג הכריש לוויתן.
0
תשובות
בעל החיים שאינו יכול לקפוץ הינו פיל.
0
תשובות
קרן של קרנף עשויה משיער סיבי ודחוס.
0
תשובות
אנקודה נחשב בתור הנחש הארוך ביותר בעולם, אך ישנם מתחרים צמודים כמו נחש פיתון מרושת המגיע גם הוא לגדלים מרשימים של 10 מטרים ונחשב כ"מתחרה צמוד" לנחשי האנקונדה ואף ארוך יותר אך ביחס לאורך ומשקל האנקונדה מסיבי יותר.
0
תשובות
יתוש החיה שהורגת הכי הרבה אנשים ברחבי העולם.מדובר על מליוני אנשים ברחבי העולם הנדבקים במחלות שונות על ידי יתושים:מלריה, קדחת צהובה, קדחת הנילוס, דלקת מוח יפנית וקדחת הדנגי.
0
תשובות
היונק הקטן בעולם הינו עטלף הדבורה משקל גופו הינו 2 גרם ואורכו 3 ס"מ בלבד!
0
תשובות
במידה ונתקלתם בבעל חיים ואתם חושדים כי הוא עובר התעללות או הזנחה ניתן לפנות  אל יחידת צער בעלי חיים בשירותים הווטרינריים,   או אל הרופא הווטרינר הרש