רכיבה על סוסים

רכיבה על סוסים
תגיות: סוסים
מפרסם: יוגב
תאריך: 12 אוג' 2015

רכיבה על סוסים

אם אתם רוצים לקחת את בן או בת הזוג שלכם לפעילות רומנטית ומיוחדת במינה, כדאי לכם לשקול ברצינות טיולי רכיבה רומנטית על סוסים! לפניכם כל המידע על טיולי רכיבה אלו, על מנת שתדעו איזה טיול מתאים לכם במדויק.

קלאסיקה רומנטית

שחזרו בדמיונכם, מתי בפעם האחרונה ראיתם סרט קראתם ספר רומנטיים קלאסיים מבלי שצוינו בהם סוסים? מהתשובה שלכם ניתן להסיק, שלא המצאנו את הגלגל וטיולי רכיבה על סוסים לאור ירח או לאורה וחומה של השמש נחשבו לחוויה רומנטית מאז ומעולם וזאת בעיקר הודות למראה האצילי והעוצמתי של הסוסים, אשר מקנה לרוכבים עליו תחושת ביטחון.

אהבה מהבטן

אמנם רכיבה על סוסים היא פעילות שונה וחווייתית בפני עצמה, אך אם ברצונכם לשדרגה אפילו יותר, באפשרותכם להוסיף לטיול הרכיבה גם ארוחה לפי טעמכם ולפי שעת הטיול. לדוגמה, באפשרותכם ליהנות מפלטת גבינות, ארוחת בשרים או דגים או ליהנות ממיטב פירות העונה. כל זאת באווירה רומנטית של אמצע טיול רכיבה ברחבי שמורת טבע יפיפייה ולצלילי פכפוך המים ורשרוש העלים שסובבים אתכם.

יין לנשמה

גם לאחר רכיבה קצרה בתוך שמורת טבע פסטורלית, לגימה מכוס יין או מכוס שמפניה לצד המאכלים שבחרתם, יכולה לשפר עוד יותר ובאופן מידי את מצב הרוח של שני בני הזוג. בקבוק המשקה מוסיף גם הוא לאווירה היוקרתית והאצילית והופך את חווית הרכיבה, הטיול, האוכל והשתייה לחוויה רומנטית מושלמת לזוגות אוהבים, בין אם בתחילת הזוגיות ובין אם לאחר שנים ארוכות וטובות ביחד.

אל חשש!

טיולי רכיבה רומנטית על סוסים אינם מיועדים אך ורק לרוכבים מקצועיים ואין צורך בניסיון קודם כלל וכלל! לפני היציאה למסלול הרכיבה תקבלו הסבר קצר על אופן הרכיבה והתנהלות נכונה ונבונה עם סוסים וכמובן, אל הסיור אתם אינכם יוצאים לבדכם, אלא עם מדריך מקצועי אשר בנוסף לעזרה תפעולית של הסוסים, גם ידריך אתכם לגבי הנוף, הצמחייה ובעלי החיים, הנמצאים בשמורה בה אתם מטיילים ויוסיף מההיכרות שלו עם הסביבה לחוויה.

לשם גיוון

אם כבר יצאתם בעבר לטיול רכיבה על סוסים אין זה אומר, שאינכם יכולים לצאת שוב! באפשרותכם לבחור מסלול אחר, שעה אחרת ביום, ארוחה אחרת וכך הלאה. אפילו קבלת הדרכה ממדריך שונה יכולה לשנות את החוויה. כלומר, כל שינוי קטן יכול להוסיף לגיוון בין טיולי הרכיבה השונים שתעשו במהלך חייכם הזוגיים.