כלבים למסירה - אימוץ כלבים
כלבים למסירה - אימוץ כלבים
פירסום: 18/05/2012

אימוץ כלבים הוא מעשה חשוב מאין כמותו, וכאשר אנשים מחליטים לאמץ כלב הם צריכים להתמודד עם קשת רחבה ומגוונת של בעיות וסוגיות שונות.

כלבים דלמטיים
כלבים דלמטיים
פירסום: 13/06/2012

כלבים דלמטיים (Dalmatian) הם כלבים אשר זכו לפופולאריות גדולה מהרגיל לאחר שיצא הסרט של דיסני "על כלבים וגנבים" (101 כלבים דלמטיים). יש אשר אומרים כי מוצאם של כלבים דלמטיים באזור בקרואטיה בשם דלמטיה, אשר בו נמצאו לראשונה תיעודים חזותיים של כלב דלמטי.

כלב לברדור
כלב לברדור
פירסום: 13/06/2012

לברדור (Labrador Retriever) הוא גזע כלב אשר נחשב לאחד מן הגזעים הנפוצים ביותר של כלבים בישראל, ולמעשה, מבין המשפחה הרחבה והמגוונת של כלבים לברדור הוא אחד מן הגזעים הנפוצים והאהובים ביותר בעולם כולו (יחד עם כלבי גולדן רטריבר).  כלבים מגזע לברדור – ובשם המלא: לברדור רטריבר – הם כלבים אשר בראשית דר

גולדן רטריבר
גולדן רטריבר
פירסום: 13/06/2012

כלבי גולדן רטריבר (Golden Retriever) פותחו במקור בתור כלבי עבודה וליווי עבור ציידים, כאשר אחת מן העבודות המטלות העיקריות אשר הוטלו עליהם הייתה לאתר את הציפורים שצדו הציידים ולהחזיר אותם אל הציידים (מכאן נלקח שמם של כלבי גולדן רטריבר, באנגלית רטריבר פירושו מחזיר).

כלב רועה גרמני
כלב רועה גרמני
פירסום: 13/06/2012

רועה גרמני, אשר שייך לקטגוריה שאנשים מכנים בתור כלבי זאב, נחשב כאחד מהגזעים המשובחים ביותר של כלבי עבודה. רועים גרמנים יכולים לשמש בתור כלבי שמירה, כלבי תקיפה, כלבי הצלה והם יכולים לבצע עוד אינספור עבודות שונות ומשונות.

כלב פיטבול
פירסום: 13/06/2012
מבין הקשת הרחבה והמגוונת של כלבים, כלבי פיטבול (Pit bull Dogs) הוא קרוב לוודאי הגזע השנוי במחלוקת יותר מכולם. קרוב לוודאי שרוב האנשים אשר שומעים על כלבי פיטבול שומעים עליהם בהקשר של קרבות כלבים או בהקשר של אנשים אשר הותקפו על ידי כלבי פיטבול.
כלב שיצו
פירסום: 13/06/2012
כלב שיצו (Shih Tzu) עולה לרוב כששוקלים את האפשרות של אימוץ כלבים קטנים, כלבים שלא גדלים או כלבים לילדים, כלבי שיצו נחשבים לאחד מכלבי השעשועים הנפוצים ביותר ברחבי העולם.
כלב פקינז
פירסום: 13/06/2012
כלבי פקינז הכלבים שלא גדלים, כלב הבית, כלבים קטנים וחמודים כל אלה ועוד שמות תואר רבים וחמודים אחרים ללא כל צל של ספק יתאימו לתיאור של גזע הכלבים פקינז.
כלב פינצ'ר
פירסום: 13/06/2012
כלבי פינצ'ר הם כלבים קטנים המתאימים בתור כלבים לבית, אבותיהם הקדמונים ביותר היו שייכים לתערובת בין גזעי כלבים מסוג גרייהאונד איטלקי ודאשהאונד. חרף מה שרבים אוהבים לחשוב, כלבי פינצ'ר אינם "דוברמנים בקטן" והסיבה לכך פשוטה מאוד – כלבי פינצ'ר קדמו לכלבים מסוג דוברמן לפחות במאתיים שנים.
כלב קאנה קורסו
פירסום: 13/06/2012
כלב קאנה קורסו  (Cana Corso) הוא כלב אשר במקור הגיע מאיטליה, שם הוא שימש במשך שנים רבות בתור כלב שמירה, כלב ציד כמו גם בן לוויה נאמן לבעלים שלו. גזע כלב קאנה קורסו הוא צאצא של גזעי כלבים אשר בעבר שימשו את הרומאים בעיתות קרב.
כלב רוח
פירסום: 13/06/2012
כלבי רוח הם כלבים אשר בעבר שימשו בתור כלבי ציד שהיו צדים בעיקר באמצעות התכונות המפותחות ביותר שלהם מהירות גבוהה ביותר וחוש ריח מפותח מאוד.
כלבים למכירה
פירסום: 13/06/2012
מחפשים כלבים למכירה? ראשית כל, אולי כדאי שתקדישו לכך מעט מחשבה ואולי תגלו שלמעשה עדיף שתחפשו כלבים לאימוץ. ישנו מאגר כמעט אינסופי של כלבים למסירה , למעשה, יש כל כך הרבה סוגים של כלבים שמחפשים בית, שחרף הפתעתם הרבה של רוב האנשים, אפשר למצוא גורי כלבים קטנים או גדולים או אפילו כלבים גזעיים.
קורס אילוף כלבים
פירסום: 13/06/2012
קורס אילוף כלבים מעניק לאנשים מן השורה את כל הכלים אשר להם הם זקוקים על מנת להיות מאמן כלבים מקצועי ומיומן.
אילוף כלבים לצרכים
פירסום: 13/06/2012
אילוף כלבים הוא נושא מורכב אשר אוצר בתוכו תחומים רבים של גישות שונות ופתרונות מגוונים לגבי כל בעיה התנהגותית אשר עשויה לצוץ בקרב בעלי חיים.
גורי כלבים
פירסום: 13/06/2012
גורי כלבים מהווים תעלומה עבור אנשים רבים אשר לא טרחו לעשות מחקר קצר בנושא של התנהגות כלבים גורים או שאפילו מעולם לא שקלו ברצינות את האופציה של חינוך גורים.