גידול סוסים
גידול סוסים
פירסום: 17/05/2012

גידול סוסים יכולה להיות חוויה משמעותית ויוצאת דופן עבור בני אדם כמו גם חוויה מאוד מתגמלת אך ראשית כל יש להדגיש שוב ושוב שהמלאכה של גידול סוס איננה מיועדת לכל אדם אשר מעוניין בעוד חיית מחמד ותו לא.

טיולי סוסים במרכז
טיולי סוסים במרכז
פירסום: 17/05/2012

טיולי סוסים במרכז יכולים להוות אטרקציה נהדרת עבור כל מי שמחפש בבילוי מעניין, מקורי ומהנה.

רכיבת סוסים רומנטית
רכיבת סוסים רומנטית
פירסום: 17/05/2012

רכיבת סוסים רומנטית היא דרך נהדרת עבור בני זוג אוהבים לבלות כל אירוע או מועד שהם מעוניינים לחגוג בצורה מעניינת, נחמדה ומקורית.

חוות סוסים בירושלים
חוות סוסים בירושלים
פירסום: 17/05/2012

חוות סוסים בירושלים יכולה להיות אטרקציה נהדרת עבור כל מי שמעוניין להגיע לביקור בעיר הקודש של מדינת ישראל.

רכיבת סוסים לילדים
רכיבת סוסים לילדים
פירסום: 17/05/2012

רכיבת סוסים לילדים יכולה להיות פעילות אשר תתרום לילד בדרכים שונות רבות, ואין כל צל של ספק כי יש יותר מסיבה אחת לכך שכדאי לרשום ילדים לקורס של רכיבת סוסים לילדים.

רכיבת סוסים טיפולית
פירסום: 17/05/2012
רכיבת סוסים טיפולית מומלצת לכל הגילאים ולבעיות שונות כגון בעיות שרירים ומפרקים, יציבות גוף, בעיות קוגנטיביות ואף יכול לתרום רבות ולטפל בבעיות רגשיות.
מירוץ סוסים
פירסום: 17/05/2012
מירוץ סוסים הוא ספורט המרוצים מהעתיקים ביותר בעולם, למעשה, על פי תיעודים שונים שנאספו על ידי ארכיאולוגים לאור השנים, נראה כי עוד בתקופות העתיקות אנשים עסקו בתחום של גידול סוסים וערכו תחרויות סו
סוסים
פירסום: 11/06/2012
סוסים (Horses) הם יונקים ממשפחת הסוסיים, והם בהמות מפריטות פרסה שאינן מעלות גירה. אורך חייו של הסוס לרוב נע בין 25 ל-30 שנה, וגובהו הממוצע כמטר שלושים עד מטר שבעים. משך ההיריון של הסוסה הוא כ-11 עד-12 חודשים.
רכיבה על סוסים
פירסום: 11/06/2012
רכיבה על סוסים הנה תחביב נפוץ וספורט מקצועי. בהרחבה ניתן לומר כי רכיבה סוסים משמשת בכל תחום בו נעשה שימוש בסוסים על ידי בני אדם. מבחינה היסטורית, רכיבת סוסים ספורטיבית התפתחה מצרכים צבאיים, שכן השימוש הצבאי בסוס יכול היה להכריע קרבות ואף מלחמות.
רכיבה על סוסים
פירסום: 11/06/2012
סוסים והאדם הינם בעלי קשר מיוחד, וזאת למרות שלא ניתן לגדל סוס בבית רגיל ונדיר להיתקל בהם ברחוב. סוסים הם מן החיות האהודות והאהובות ביותר בתרבות שלנו. סוסים מעוררים רגשות חיוביים בכולם, גם בקרב ילדים עירוניים הרגילים לצפות בטלוויזיה בכל יום וגם בקרב מבוגרים הטרודים בענייני עבודה ומשפחה.
חוות סוסים
פירסום: 11/06/2012
עברו הימים בהם היו מצויים סוסים בכל כפר וכל אדם בוגר ידע לרכב עליהם. למרות שגם היום מחזיקים מאות או אלפי בעלי סוסים בארץ בתוך חוות סוסים או בשטחם, עבור רובנו הקשר היחידי לסוסים מתאפשר באמצעות הפעילות של בחוות פרטיות המשמרות את הקשר של האדם עם בעל חיים אצילי זה.
חוות סוסים במרכז
פירסום: 11/06/2012
חוות סוסים במרכז הן רבות משניתן לצפות. ייתכן שרכיבה על סוסים מתקשרת יותר עם המרחבים הפתוחים של הדרום ועם אוהבי הטבע אשר התרחקו לצפון, אך העניין ברכיבה על סוסים, האהבה לתחום וגם ההכרה הגדלה בסגולות של רכיבה טיפולית הביאו כולם לפריחת עשרות חוות סוסים מרכז הארץ.
רכיבת סוסים בצפון
פירסום: 11/06/2012
רכיבת סוסים בצפון הארץ הנה אחת האטרקציות המוצלחות ביותר עבור משפחות, חברים וזוגות. רכיבה על סוסים בטיולים אינה דורשת בהכרח ידע, מיומנות וניסיון של שנים. במיוחד בצפון הארץ קיימות חוות המציעות טיולים בחברת מדריכים וזה בכלל לא יקר כמו שאתם אולי חושבים.
חוות סוסים בדרום
פירסום: 11/06/2012
חוות סוסים בדרום – יש דבר כזה! אומנם דרום הארץ ובמיוחד הנגב והערבה הם האזורים הפחות מאוכלסים ומתויירים בארץ, אך רבים מחובבי הסוסים הם גם מחובבי הדרום, על השקט שבו, המדבר והפשטות.
חוות סוסים בשרון
פירסום: 11/06/2012
חוות סוסים בשרון לרוב מתמחות בחוגים וטיפולים. היות והאזור הנו מן המיושבים ביותר בארץ, הוא מציג ביקוש רב לפעילויות עם סוסים. חוגי רכיבה בשרון ניתנים בעיקר במושבים סמוך למרכזי הערים, הנהנים משילוב של סביבה שקטה וכפרית ומחירי קרקע זולים יותר.